< | kesä 2025 | > | |||||
vko | ma | ti | ke | to | pe | la | su |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
23 | 2
02. kesä
International Chapter -verkosto
Keeping People, Not Just Hiring Them: The Missing Piece in Workplace InclusionLisätietoja | 3 | 4
04. kesä | 5
05. kesä
Henkilöstöjohdon ryhmä - HENRY ry
Webinaari: Mitä kiertotalouteen siirtyminen tarkoittaa yrityksen johtamisessa?Lisätietoja | 6 | 7 | 8 |
24 | 9
09. kesä
Työnohjaus ja Coaching -verkosto
Interaktiivinen webinaari: Elämänhallintaa ja resilienssiä työelämään – Life Coaching HR:n työkalunaLisätietoja | 10 | 11
11. kesä
Turun alueverkosto
Turun alueverkoston aamukahvit: Työlainsäädäntö muutoksessa - mitkä ovat vaikutukset yrityksesi arkeen?Lisätietoja | 12
12. kesä | 13
13. kesä
Työnohjaus ja Coaching -verkosto
HR-Sparri: Offboarding ja exit-keskustelut osana työnantajakuvaa. Jaetaan kokemuksia ja vinkkejä.Lisätietoja | 14 | 15 |
25 | 16
16. kesä
Työnohjaus ja Coaching -verkosto
HR-sparri: Työkierto ja osaamisen kehittäminen työpaikalla. Jaetaan kokemuksia ja vinkkejä.Lisätietoja | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
26 | 23 | 24
24. kesä | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
27 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
02. kesä
Keeping People, Not Just Hiring Them: The Missing Piece in Workplace Inclusion
LisätietojaOsallistuminen HENRYn jäsentilaisuuksiin edellyttää HENRYn jäsenyyttä.
Voit tutustua ja hakea jäsenyyttä tästä. Ellei muuta ole mainittu, jäsentilaisuus on maksuton.
Saat ilmoittautumisestasi aina vahvistuksen sähköpostiisi. Jos tilaisuus on täynnä, saat ilmoituksen jonotuspaikasta. Ilmoitamme jos paikkoja vapautuu.
Mistä tarkistaa olenko ilmoittautunut? Mistä saan webinaarilinkin ja salasanan?
Kaikki ilmoittaumisesi näkyvät OmaHENRYssä. Sieltä saat myös webinaarien linkit ja voit tarvittaessa myös perua ilmoittautumisesi.
Jos joudut perumaan ilmoittautumisen, tee se OmaHENRYssä, jotta HENRYn sähköposti ei ruuhkautuisi. Sähköpostiisi tulleessa ilmoittautumisen vahvistusviestissä on myös perumislinkki. Huomaa viimeinen peruutuspäivä.
No show -maksu
No show maksua ei peritä webinaareista. Maksuttomissa läsnätilaisuuksissa käyttämättä ja/tai perumatta jätetystä paikasta veloitetaan 50 € + 25,5 % alv. No show – maksu. Huolehdithan paikan päällä itse siitä, että nimesi tulee osallistujalistaan. Näin vältyt No-show -maksulta.
Yhteistyökumppanit huomio!Onko mielessäsi jokin aihe jolla haluaisit tavoittaa HENRYn jäsenet? HENRYn jäsenet koostuvat henkilöstöalan päättäjistä ja asiantuntijoista valtakunnallisesti. HENRYn ainutlaatuinen verkosto koostuu sekä akateemisessa maailmassa että elinkeinoelämässä toimivista alan huippuammattilaisista.Meille on tärkeää, että jäsenemme kuulevat uusimmat tutkimustulokset, case -esimerkit uusista toimintatavoista ja uusimmat kehitysideat. Olemme kiinnostuneita yhteistyöstänne, jolla voimme tukea suomen henkilöstöhallintoa. Aamutilaisuutemme eivät kuitenkaan sovellu markkinointiin. Otathan rohkeasti meihin yhteyttä ja olethan ajoissa varaamassa ajankohtaa! Yhteydenotot: fanny.huuskonen@henry.fi Lue lisää tapahtuman järjestämisestä HENRYllä |